Hp Yazıcınızla ilgili Sorununuz mu var ?

Teknik destek almadan önce bilmeniz gerekenler! Windows 10 dan sonra sisteme yeni yazıcı tanıtmak oldukça kolaylaştı, usb portundan takılan neredeyse tüm yazıcılar otomatik kuruluyor, ancak bir yazdırma sorunu ile karşılaştığınızda sorunun ne olduğunu tespit edebilirseniz çözümü daha kolay olacaktır. Bu yazımızda Hp yazıcılarla ilgili sorununuzun çözümü için pratik bilgiler paylaşacağız.

Devamını oku...

SSD Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

Eğer laptopunuzun performansını artırmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre! Güncel ssd teknolojileri neler ? Laptoplar hangi ssd leri destekler ? SSD disk yükseltmesi nasıl yapılır ?

Devamını oku...

WINDOWS 10 Güncelleme Hakkında Bilinmeyenler

Windows 10 duyurulduğu günden bugüne kadar çok aşama kaydetti, kullanıcı dostu özellikleri çoklu cihaz seknronizasyonu, cortana, geliştirilmiş skype, ses tanıma, parmak izi teknolojisi, tablet modu, xbox desteği, çift yönlü kimlik doğrulama ve gelişmiş dokunmatik ekran özellikleri gibi birçok geliştirilmiş özelliği ile oldukça kullanışlı ve stabil hale geldi.

Devamını oku...

Mürekkep Tanklı Yazıcılar Ne Kadar Ekonomik?

Geçtiğimiz yıllarda yazıcıları seçerken daha uzun sürede bakım gerektirmeden çalışması, baskı kapasitesi, toner kapasitesine bakılırken, ekonomik ihtiyaçlardan dolayı, toner dolumu, muadil toner ya da kartuşların üretilmesinden sonra yazıcı teknolojilerinin gelişiminde tüketici eğilimleri çok etkili oldu.

Devamını oku...

Laptopunuzun Performansını Nasıl Artırabilirsiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınız kurulan programlar, temp dosyaları ve standart ayarlardan dolayı zamanla ilk günkü performansından uzaklaşır, performansı artırmak için yapılması gerekenleri 2 grupta toplayabiliriz, birincisi donanımsal yükseltme, ikincisi işletim sisteminde yapılabilen ayarlardır.

Devamını oku...

Yeni HP Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcıları İnceledik

Yeni A3 lazer motoruyla dakikada 30 sayfa A4 siyah beyaz veya renkli çıkarma kapasitesi. A3 formatında ise bu hız 15ppm'ye düşüyor, ancak yine de etkileyici bir hız. Ayda 300.000 sayfalık maksimum kapasite ile yeni laser çok fonksiyonlu Hp yazıcılar beklentinin ötesinde bir kapasite sunar. 1200dpi hızlı bir flatbed tarayıcı, otomatik belge besleyici (ADF) ile komple bir şekilde geniş formatlı fotokopi makinesine dönüşür - dolayısıyla 'MFP' (Çok Fonksiyonlu Yazıcı) olarak bilinirler .

Devamını oku...

Evde Fotoğraf Baskısı Almak

Mürekkep püskürtme teknolojisi, bir baskı kafasının herhangi bir fiziksel temas  küçük mürekkep damlalarını attığı süreçtir. Farklı renkli mürekkeplerin noktaları, fotoğraf kalitesinde görüntüler vermek üzere bir araya getirilir.

Devamını oku...

2017 ve Sonrası Trend Teknolojiler

Makine öğrenme:Makine öğrenimi konusunu yapay zekadan ayırmak hala zor bir görevdir. Bununla birlikte, yapay zeka, verilere bağımlı olmayan daha soyut bir mantıkla kendilerini geliştirebilen sistemleri temsil ederken, makine öğrenimini, sistemlerin denetimsiz bir şekilde ve kontrolsüz bir şekilde öğrenebilme kabiliyeti olarak sınıflandırıyorum. Makine öğrenmesinin kullanımının iş yerindeki faaliyetleri desteklemek için yaygınlaşacağı beklentisiyle ( bu yılın önde gelen bir raporu olarak), ikisi arasındaki tahminleri birbirinden ayırmak daha zor,...

Devamını oku...


© Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.

Burosis

İşyeri, ofis, ev ve her türlü çalışma ortamında yazıcı, çizici, tarayıcı, çok fonksiyonlu vb. tüm ofis cihazlarınız için teknik çözümler üretiyoruz. Bürosis Büro Sistemleri olarak 30 yıldır kesintisiz verdiğimiz hizmet ile kaliteden ödün vermeden teknik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Adres

  • Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.
  • Mecidiyeköy Mahallesi Büyükdere Cad, Eski Osmanlı Sk. No:14-16/b 34387 Şişli/İstanbul

  • Faks:+90 212 272 67 38

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.