Hp Ürün Tanıtımı

Facebook ta paylaş Twitter da paylaş Google Plus ta paylaş

HP, 1939’da kurulmasından bu yana teknoloji dünyasında emin adımlarla ilerlemekte ve son yıllarda yaptığı yeniliklerle adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Yazıcı, tarayıcı, çizici, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, bunlara bağlı tamamlayıcı ürünler ve aksesuarlarla birlikte çok geniş bir yelpazede çalışmakta, gelişen teknolojiyle birlikte  kullanıcı isteğine göre birçok modelde beklentileri karşılamaktadır.

Bu alanlarda Hp’nin en beğenilen ürünleri ve son yıllarda özellikle bilgisayar, tablet alanında yaptığı yenilikleri gözardı etmek olmaz.

HP, dizüstü bilgisayarlarda kullanıcıların beklentisini karşılayacak özelliklere sahip kaliteli ve yenilikçi ürünler ortaya koyuyor ve gelişen teknolojiye bağlı olarak daha da iyileştiriyor. Birçok iyi özelliği tek üründe toplayabiliyor. Tüm bu bilgilere bakınca şaşırmayacağınız üzere, dünyada en fazla dizüstü satışını yıllardır HP yapmakta. Bunlardan bazılarını örnek göstermek gerekirse;

HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar; Yüksek performansı 1.3 cm kalınlıkta, 1.5 kg’dan daha düşük bir ağırlıkta ve 10 saat yetebilen pil ömründe birleştirebilmiş bir ürün.

HP Spectre Laptop; 10.4 mm incelik, tüm gün yetebilecek pil ömrü, güçlü işlemcisi ve başka birçok özelliğiyle tüketicilerin beğenisini kazanmış bir seri.

HP Elitebook Serileri; Özellikle ofis kullanımları için üretilmiş yüksek performanslı bilgisayarlardır. HP’nin en çok satılan dizüstü ürünleri bu serilerdir.

HP  Classmate Dizüstü Bilgisayarlar; Öğrenci dostu bilgisayar çözümü. HP Sınıf arkadaşı PC. Ekonomik, dayanıklı ve güçlü.

HP Compaq Dizüstü Bilgisayarlar; Uygun fiyatıyla temel ofis/ev kullanıcıları için ideal.

HP Stream Pro Dizüstü Bilgisayarlar; Ultra ince ve sınıf veya mobil iş gücü için hazır olan dizüstü bilgisayar serisi. HP'nin "Önce Bulut" tasarımı süper şık, ince ve sınav veya ders sırasında ortam gürültüsünden en az düzeyde etkilenilmesi için pervanesizdir.  

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle birlikte baskı teknolojisinde birçok yenilik, kullanıcılar için kolaylık sağlanmıştır. HP bu gelişmeleri yakından takip ediyor, ürünlerinin kalitesiyle çoğu kullanıcının favorisi oluyor. Özellikle LaserJet yazıcıları kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler olmakla birlikte diğer beğenilen ve en yeni bazı ürünlerini şu şekilde gösterebiliriz;

SİYAH-BEYAZ YAZICILAR;

HP LaserJet Pro M435nw Çok İşlevli Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M426fdw-dn

HP LaserJet Pro MFP M227fdw-sdn

HP LaserJet Pro MFP M225dw

HP LaserJet Pro M521dw MFP

HP LaserJet Enterprise M506dn

HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527c

HP LaserJet Pro M501n

HP LaserJet Pro M402dw

RENKLİ YAZICILAR;

HP PageWide 377dw Çok İşlevli Yazıcı

HP PageWide 352dw Yazıcı

HP OfficeJet Pro 8730 All-in-One

HP PageWide Enterprise Color 556xh

HP Renkli LaserJet Professional CP5225

HP Renkli LaserJet Enterprise M553dn

HP OfficeJet 252 Taşınabilir All-in-One

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775dn

HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One

HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw

HP Color LaserJet Enterprise M577dn MFP

HP Renkli LaserJet Pro MFP M177fw

TARAYICILAR;

HP Scanjet Enterprise Flow 7500 Masaüstü Tarayıcı

HP ScanJet Enterprise Flow 7000 s3 Yaprak Beslemeli Tarayıcı

HP Scanjet N6350 Ağlı Masaüstü Belge Tarayıcı

HP ScanJet Pro 4500 fn1 Ağlı Tarayıcı

HP ScanJet Pro 3500 f1 Masaüstü Tarayıcı