Oki Teknik Servis Hizmetleri

Facebook ta paylaş Twitter da paylaş Google Plus ta paylaş

Oki Yazıcılar Türkiyede ve Avrupada 30 yıllık bir deneyimi temsil ediyor. Oki nokta vuruşlu yazıcılar dayanıklılığı ile neredeyse her ortamda çalışabildiğinden iş dünyasında kendine oldukça sağlam bir yer edinmiştir.

OKI Europe bugün 23 ülkede faaliyet gösteriyor, Oki aynı zamanda baskı çözümleri konusunda yenilikçi ve önder bir firma olarak 1989 yılında Avrupa'nın ilk LED yazıcısının çığır açan lansmanından bügünlere otuz yıldır birçok yeniliğede öncülük etmiştir.

 • 1989 OL400/OL800, Avrupa'nın ilk LED yazıcıları
 • 1995 OKIPage 4w, bir A4 kağıdı kadar kapladığı alanla dünyanın en küçük yazıcısı
 • 1998 OKIPage 8c, OKI'nin rakiplerinden iki kat daha hızlı olan ilk dijital LED renkli yazıcısı
 • 1999 OKIFAX5750/5950, dünyanın ilk gerçek zamanlı İnternet üzerinden faks makinesi
 • 2003 OKI C5000 serisi, küçük çalışma grupları için çığır açan renkli yazıcılar
 • 2004 OKI C3000 Serisi, Avrupalı kullanıcıların erişebilecekleri hızlı, uygun maliyetli masaüstü renkli
 • 2005 C5500 MFP - dünyanın ilk A4 renkli MFP'si
 • 2006 C8600 - Avrupa'nın rakiplerinin boyut ve fiyatının yarısı olan A3 renkli sayfa yazıcısı
 • 2009 OKI Europe, endüstrideki ilk standart üç yıllık garantiyi sunuyor
 • 2012 C711WT ve C911WT - dünyanın ilk dijital LED Beyaz Toner Yazıcıları
 • 2013 ES9541 - endüstrinin ilk dijital LED 5 renkli A3 Yazıcısı

OKI LED Teknoloji Yenilikleri Konusunda Dünyada Öncüdür. LED Işık yayan diyot olarak da bilinen LED, ışık yayan bir yarı iletken maddedir ve son otuz yıldır OKI tarafından yazıcı üretiminde kullanılmaktadır. LED teknolojisinin faydaları

LED yazıcılar, lazer yazıcıların sunamayacağı yüksek hızlarda ve yüksek görüntü kalitesinde baskı olanağını basit bir yapıda sunabilmektedir. Basit olmasından dolayıda mekanik hatalar daha az oluşur ve uzun vade bakım masrafları laser yazıcılara göre düşüktür. Aynı zamanda LED teknolojisi, OKI'nin öne çıkan Yüksek Çözünürlüklü Renk teknolojisinin sunulabilmesini sağlayan etmendir. Led teknolojisi ile çok farklı boyutlarda da baskı yapılabilmektedir.

Bürosis Büro Sistemleri, bilişim sektörüyle neredeyse aynı yaşta olan teknik servisimizde oki yazıcılar konusunda deneyimli uzman personelimizle her türlü oki yazıcılar için her türlü teknik destek ve çözüm üretilmektedir. Bürosis özellikle oki yazıcılarda mekanik, elektronik, dijital, değişim dahil her sorunu çözebilecek yegane teknik servistir.

Bürosis katma değerli teknik servis hizmet anlayışında diğer teknik servislerden farklı olarak yedek cihaz temini, bulunması zor parçaların değişimi gibi çözümsüz görünen problemlerinde çözülebildiği tek servistir. Bürosis Teknik Servis merkezinin geleneksel teknik servis anlayışının değiştirilmesi amacıyla müşteri odaklı yapılanmasına devam etmektedir. Bunlar ikinci kez verilen serviste indirim yapılması, anlaşmalı müşterilere uygulanan indirim, anlaşmalı müşterilere uygulanan öncelik, en kısa sürede çözüm üretme, adresten alma ve teslim, telefon yerine arıza formu dolduran müşterilere verilen indirim gibi. bunun gibi daha birçok avantajı müşterilerine sunarak en iyi servis-müşteri deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

OKI yazıcılarda geniş 2. EL ürünlerede yine Bürosis farkıyla ulaşabilirsiniz.