Bürosis Hakkında

Bürosis olarak bilgi işlem ürünleri, ofis cihazları teknik servisinde sektörün doğuşuyla başladığımız iş hayatımızda 27. yılımızda tecrübemizi memnun müşteriler yaratmak için kullanmaya devam ediyoruz.

Bürosis uzmanlığıyla destek verdiğimiz cihazlar ve sunduğumuz hizmetler;

  • Her marka laser, mürekkepli, çok fonksiyonlu ve iğneli yazıcılar,
  • Masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayar sistemleri,
  • Tarayıcı, çizici ve kesiciler,
  • Yedek parça ve sarf malzeme temini,
  • ve elektronik onarımlar.

Teknik destek hizmetlerimizi 5 başlıkta topladık, servis ihtiyaçlarınızda aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanız zaman kaybını engelleyecektir.

Laser Yazıcılar:

Baskı sorunları genellikle tonerle ya da drum ünitesiyle ilgilidir. Eğer yedek toneriniz varsa denemenizde fayda var. Kağıt sıkışması gibi durumlarda cihazı kapatıp bir süre soğuması için bekledikten sonra müdahale edin, Bağlantı problemleriyle ilgili makalemize göz atın.

Mürekkepli Yazıcılar:

Kesik çizgiler, kağıdın bir kısmının boş kalması vb baskı sorunlarıyla ilgili yine yedek sarf malzemesiyle deneme yapmakta fayda var. bağlantıları kontrol edin, kağıt mekanizmasını kontrol edin.

Nokta Vuruşlu Yazıcılar:

Anlamsız çıktılar genellikle kablo poblemi ya da hatalı sürücüden kaynaklanır. Bunlarla ilgili windows sürücü yazımıza ve bağlantı problemleri yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer yazmada belirgin bir sorun yoksa belli harflerde problem yaşıyorsanız yazıcı kafasıyla ilgili olabilir. Yazıcı kafası onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plotter:

Ekrandaki hata koduna bakıp bilgi verirseniz sorun daha kolay anlaşılır.