Yasal Bildirim

Kişisel Bilgiler

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler size daha iyi hizmet vermek için değerlendirilir ve faaliyetlerimiz hakkında haberler iletmek için kullanılabilir.

Telif

Burosis.com web sitesinde kullanılan içerikle ilgili telif hakkı Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.'ne (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Hiçbir öğe ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz veya başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ile cihazların üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır.

Bilgiler

Bilgisayar, Tablet, Yazıcı, Çizici, Tarayıcı ve Çok Fonksiyonlu ofis cihazlarıyla ilgili bilgiler Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Cihazlarla ilgili bilgiler için geçerli kaynak markaların kendi web siteleridir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yazım yanlışları içerebilir.

Ürünler

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Telif hakkı Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.